Małgosia & Dawid


Elegancja, klasa, szlachetność, wielkie, wrażliwe serca, mnóstwo emocji, szczerych łez, szczęścia i wzruszenia, piękne pokazy tańców, porostu bajczy dzień. Całość odbyła się w Hotelu Tumskim w Płocku.

Magdalena & Karol rustic wedding session


Magdalena i Karol w rustykalnej scenerii, magicznego drewnianego domu, którego czas owiał wielką tajemnicą. Już od dłuższego czasu myślałam o tym aby zrobić na jego tle sesje ślubną, i czekałam tylko na odpowiednią parę.

Natalia & Karol


Natalia i Karol są wyznania protestanckiego, i w takiej właśnie wierze odbył się ich ślub. Zanim jednak trafili do swojej świątyni, zawarli związek małżeński przed urzędnikiem stanu cywilnego. Było to piękne wydarzenie, bardzo kameralne i pełne wzruszeń.

Best of 2018


Kolejny niesamowity rok za mną. 2018 był dla mnie szczególnie pracowity. W pewnym momencie poczułam nawet, że wzięłam na swoje barki więcej niż mogę udźwignąć. Ale strach okazał się większy, niż było naprawdę. A było cudownie. Każdej z par dziękuje za zaufanie, emocje i ciepło jakim się ze mną dzieliliście <3 A Wasze wspomnienia zostają również moimi wspomnieniami. Uwielbiam wracać do tych miejsc i ujęć, które mogłam dla Was zatrzymać. 

Marta & Marek wedding session in Iceland


Ten wyjazd był dla mnie cudownym przeżyciem, wręcz mistycznym. Kraina czystej natury, niekończącego się horyzontu, soczystej zieleni, wszechobecnej pustki. No i ONI. Cudowna para, pogodni, radośni, zawsze uśmiechnięci, szaleni, w dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. I romantyczni.

Julita & Mateusz Pałac Malina


Przepiękny romantyczny i wzruszający ślub Julity i Mateusza miał miejsce w pięknie zdobionym małym kościele. Wesele zaś odbyło się w iście królewskich komnatach nowocześnie odrestaurowanego pałacu Malina pod Kutnem.

Klaudia & Michał – wedding in boho style


Ślub w klimacie boho, przepiękna Panna Młoda ubrana niczym rusałka, urokliwy drewniany kościółek udekorowany palmami po świecie Wielkiejnocy, bardzo luźna atmosfera i przepiękna i klimatyczna sala Górki Zielone pod Warszawą. Po prostu Bajka.

Anna i Kamil Slideshow


Historia Ani i Kamila, po mimo polskich korzeni, jest przesiąknięta kanadyjskim klimatem, dzięki czemu wyróżnia się swobodą i stylem.
Coś dla bardziej cierpliwych i mających chwilę wolnego czasu, polecam nie przewijać i skupić się na oglądaniu :)

DARIA I MICHAŁ -looking for blue water- ENGAGEMENT SESSION


Z Daria i Michałem na sesje narzeczeńską wybraliśmy się w stronę Konina w poszukiwaniu Turkusowego Jeziora. Wyszło jak wyszło, turkusu wprawdzie nie ma za wiele na tych zdjęciach, mimo to miejsce na które trafiliśmy było równie zadziwiające i magiczne. W centrum Polski mogliśmy się poczuć jak na pięknym, piaszczystym wybrzeżu.

Kasia & Denis


Całość odbyła się na terenie Pałacu Domaniowskich w iście polskiej okolicy, otoczonej polami, z widokiem na jezioro, w naturalnej ciszy z dala od zgiełku miast. Do tego dostojny wystrój pałacu, piękny zachód słońca przy jeziorze, dużo lampeczek i działa się magia.

Kasia poznała Denisa w Irlandii , i tam też mieszkają na co dzień. Cała irlandzka rodzina przyleciała na miejsce już kilka dni wcześniej. Jak się łatwo domyśleć, świętowali więc kolejny dzień ;)

Kasia & Dawid


Jest końcówka deszczowego października, aura stosunkowo nie zachęcająca do spędzania radosnego dnia w ślubnym klimacie. Jednak Panna Młoda z uśmiechem Marilyn Monroe, który w dodatku nie schodził jej z twarzy, rozświetliła ten delikatnie ponury dzień.

Paulina & Mateusz Wedding Day


Tradycyjny polski ślub, kto powiedział że może być nudny czy nieciekawy? Bez stodoły, siana, rozwieszanych lampek, tortów z owocami i innych klimatów boho.
Za to bardzo szczery, przepełniony miłością, patrzeniem sobie głęboko w oczy i łzami wzruszenia. Nie wiem jak Wy, ale ja pokochałam tą parę :) 

Vicktoria & Tony – morning walk on the beach in rodos


Viktorie i Tonego poznałam w trakcie wakacji na wyspie Rodos. Zazwyczaj nie zdarza mi się wykupować wycieki z biura podróży, bo uważam że prawdziwą przygodę można przeżyć jedynie gdy całą podróż zorganizuje się samemu. Tym razem było inaczej. Potrzebowałam przysłowiowego leżenia na leżaku i nic nie robienia. I dzięki temu poznałam tę parę. Viktoria podchodziła codziennie do mojego leżaka, żeby zachęcić do rożnych aktywności i zabaw, ale również żeby po prostu porozmawiać, o pracy, podróżach, sporcie, facetach, po prostu o życiu.

Two days in mountains with Daria and Michal


Bo to nie była tylko sesja. Góry mają to do siebie, że poruszają, nawet jeśli jesteś w tym samym miejscu kilkanaście razy, one zawsze zachwycają.
Kilka dni po ślubie Darii i Michała spotkaliśmy się w Tatrach. Spędziliśmy razem dwa cudowne dni. Pierwszego dnia wspięliśmy się na Nosal. Wchodząc obawialiśmy się czy nie zmokniemy, jednak widok który zobaczyliśmy na górze przeszedł moje wszelkie oczekiwania. Dnia drugiego obraliśmy cel Doliny Pięciu Stawów. I tu już nie było tak kolorowo. Szlak długi i wyczerpujący, a my od początku za późno wybraliśmy się w drogę. Temperatura na szczycie nie rozpieszczała, zmęczenie po wejściu też było już odczuwalne...

Anna & Dawid


Piękna i delikatna, ale twardo stapiając po ziemi Ania oraz bardzo opiekuńczy i odpowiedzialny Dawid stworzyli sobie piękną historie, którą miałam zaszczyt udokumentować.
Ślub odbył się w płockiej Bazylice Katedralnej o wielkim uroku, położonej przy wzgórzu Tumskim. Na przyjęcie weselne przenieśliśmy się do eleganckiej sali bankietowej w Hotelu Tumskim. Całość oprawiona bardzo gustownie, klasycznie i ze smakiem.

Sylwia & Łukasz Outdoor wedding in Białe Źródła


Ciepły czerwcowy i burzowy dzień. Miejsce w którym uwielbiam spędzać czas latem. I trójka ludzi którzy stworzyli tę historie: Sylwia, Łukasz i ich prześliczna córeczka. To był jeden z piękniejszych ślubów jakie widziałam. I wcale nie mam tu na myśli wszystkich dekoracji własnoręcznie przygotowanych przez Pannę Młodą, chociaż Sylwia włożyła naprawdę bardzo dużo pracy aby ten dzień wyglądał naprawdę wyjątkowo...

Daria & Michał & protestant wedding


Pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w ślubie protestanckim. Radość i swoboda jaką można było wyczuć w trakcie uroczystości bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Modlitwa poprzez śpiew przy akompaniamencie różnorodnych instrumentów, wypełniała wszystkich pozytywną energią i lekkością. Młodzi składają sobie przysięgę trzymając się za obie dłonie i patrząc głęboko w oczy. Pastor w trakcie przysięgi stoi obok, więc przysięga jest bardziej osobista. Do tego dużo wzruszeń i oklasków.

Judyta i Arek – Sensitive touch of love


Ta sesja była czystą przyjemnością, mam nadzieje że widać to też na zdjęciach, gdzie dwoje ludzi wypełnia miłość i radość, a także tajemnica którą niesie oczekiwanie na narodziny maleńkiej istoty, która będzie esencją tej miłości.