Po naprawdę długiej przerwie wracam do Was z nowym postem na stronie. Dziś chcę się z Wami podzielić fotorelacją ze ślubu Julity i Mateusza.

Przygotowania do ślubu odbywały się w zadziwiająco spokojnej atmosferze, bez pośpiechu, stresu czy poddenerwowania. Nawet upalne powietrze przeplatane przelotnymi burzami nie dały rady wyprowadzić ze spokoju Młodych i ich bliskich.

Ceremonia ślubu miała miejsce w romantycznym kościółku pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Suserzu. Wzruszającego kazania udzielił zaprzyjaźniony ksiądz, było też niesienie obrączek przez słodką dziewczynkę i sypanie płatkami róż przy wyjściu z kościoła.

Wesele odbyło się w iście królewskim wymiarze w świeżo odrestaurowanym Pałacu Malina pod Kutnem. Dostojny klimat połączony z świeżością Młodej Pary komponował się idealnie. Przyjęcie było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach dzięki konsultantce Annie Błoch-Kurzyńskliej z Pozytywne Wedding Plenners. Delikatne kwiaty podkreśliły romantyczną scenerię a złote numerki wydobyły elegancję tego miejsca. Myślę ze nie tylko Państwo młodzi zapamiętali ten dzień na długie lata.