Wydarzenie, na które pragnę Cię zaprosić to warsztaty dla osób, które chcą wydobywać więcej emocji na swoich zdjęciach. Porozmawiamy o tym jak tworzyć w zgodzie ze swoim wewnętrznym głosem i uzyskiwać magię na zdjęciach. Skupimy się na rozwijaniu twórczego czucia i umiejętności wrażliwej obserwacji.

Dowiesz się jak stworzyć intymną atmosferę przy pracy z parą. Przełamiesz blokadę wstydu i poznasz sposoby na stres przed reportażem czy sesją. Porozmawiamy o tym jak skutecznie pozyskiwać klientów, nie patrząc na cyferki na Instagramie. Poznasz również sposoby w jaki uzyskać filmowy i analogowy klimat na fotografiach.

Spotykamy się w dwóch pięknych przestrzeniach, które swoją magią pomogą nam stworzyć wyjątkowy klimat na zdjęciach. Przeprowadzę Cię przez dwie sesje fotograficzne, które pozwolą Ci uzupełnić portfolio o niepowtarzalne kadry. Porozmawiamy o Twoich zdjęciach i przeanalizujemy w którym kierunku podążać dalej.

Na warsztatach odbędzie się również coś czego raczej nikt się nie spodziewa, będzie to pewnego rodzaju praktyka, która pozwoli nam w realizacji jednego z celów dotyczącego kreowania własnego stylu.

Na spotkaniu warsztatowym, każdy będzie mógł poruszyć nurtujące go tematy. Zamysłem jest aby każdy mógł wyciągnąć z warsztatu to czego potrzebuje najbardziej. Nie ma jednej słusznej drogi, a te warsztaty pomogą otworzyć Cię na Twój własny świat wyrażania się w fotografii.

Dla kogo są te warsztaty?

Czy któryś z tych problemów dotyczy Ciebie?

-Ernst Hass

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA TYCH WARSZTATACH

-jak przełamać nieśmiałość i stres przy pracy na sesji i podczas reportażu

-jak zbudować intymną atmosferę przy pracy z parą, dzięki czemu Twoje zdjęcia staną się jeszcze bardziej emocjonalne

-jak odnaleźć swój własny styl, który stanie się Twoją wizytówką

-jak tworzyć magię na zdjęciach podczas sesji i w posprodukcji

-jak trafić do właściwego klienta

-w jaki sposób prezentować swoje zdjęcia w social mediach i na stronie internetowej, aby opowiadały interesujące historie i przyciągały potencjalnych klientów

-jak tworzyć filmowe i analogowe kadry

-nauczysz się pracy ze światłocieniem

-poznasz nową perspektywę patrzenia

-stworzysz nowe zdjęcia do swojego portfolio

-poznasz tajniki fotografii decydującego momentu

-skąd czerpać inspiracje i pomysły na sesje

Kilka słów o mnie:

Do zobaczenia!

ZAPISZ SIĘ!

JEŚLI CZUJESZ, ŻE TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE WYŚLIJ SWOJE ZGŁOSZENIE, W TYTULE WSPISUJĄC "BIORĘ UDZIAŁ W WARSZTATACH". W MAILU ZWROTNYM OTRZYMASZ WSZYSTKIE SZCZEGÓLY.

Error, name is a required field.
Error, please enter a valid email address.